Opinie

Opinie i referencje od naszych klientów

Zadowolenie Państwa, czyli naszych klientów, stawiamy na pierwszym miejscu. W związku z tym bardzo cenimy sobie wszelkie opinie na temat naszej pracy. Poniżej przedstawiamy wybrane opinie i referencje, wystawione nam przez klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

(…) Firma dała poznać się jako bardzo dobry organizator oraz wykonawca przeprowadzek na Trójmiejskim rynku, świadczonych dla naszej firmy. Przewożone mienie zawsze było w sposób profesjonalny zabezpieczone oraz nie wystąpiły nigdy żadne szkody na mieniu naszej firmy, podczas transportu. (…) W dalszym ciągu korzystamy z usług przeprowadzkowych firmy „Centrum Transportu Lądowego Mateusz Brzozowski”, gdyż jesteśmy zadowoleni z jakości usług świadczonych przez tę firmę.

Jacek Sendega, Elektron Group

Rekomenduję firmę Centrum Transportu Lądowego jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług transportowych. Doświadczone osoby oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie z zamówieniem, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma Centrum Transportu Lądowego jest godna polecenia przy realizacji usług transportowych.

Hanna Orlicka, MDK w Sopocie

Firma (…) dała się poznać jako bardzo dobry wykonawca. Nasza współpraca sięga początku roku 2013 i trwa do dziś. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy.

Robert Łęgowski, PHU Biuro-Serwis

Pan Mateusz Brzozowski (…) jest sumienny i bardzo zaangażowany w pracę. Powierzone zadania wykonuje systematycznie, szybko i jednocześnie dokładnie.

Michael Folkmann, Mój Piekarz

Firma ta wykonała zlecenie profesjonalnie, solidnie i terminowo. Wykazała się przy tym dużym zaangażowaniem i starannością. Z zaufaniem skorzystamy z usług firmy Centrum Transportu Lądowego Mateusz Brzozowski przy okazji realizacji następnych przedsięwzięć.

Katarzyna Mrozowicz, Salamander-Polska

(…) Firma transportowa Centrum Transportu Lądowego Mateusz Brzozowski (…) wykonywała (…) zlecenia transportowe i przeprowadzkowe. Za każdym razem wykonana praca cechowała się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz bezwzględną punktualnością.

Wojciech Załęski, FHU Ilegni

Przewozy za każdym razem były wykonywane z pełnym profesjonalizmem. Za każdym razem można liczyć na fachową poradę podczas załadunków, jak i rozładunków. Zlecenia wykonywane są z precyzją oraz punktualnością.

Krzysztof Giro, FASTQUAD

Wszystkie transporty odbywały się terminowo, sprawnie i na bardzo wysokim poziomie. Polecamy firmę Centrum Transportu Lądowego i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie przez następne lata.

PSM Specpart

Każde zlecenie zostało wykonane punktualnie i rzetelnie, cechując się pełnym profesjonalizmem. Transportowany sprzęt był starannie zabezpieczony, zachowane były również wszelkie formy ostrożności z delikatnymi elementami sprzętu oświetleniowego.

Piotr Skorupski

Rekomenduję firmę Centrum Transportu Lądowego Mateusz Brzozowski jako punktualną, rzetelną i profesjonalną firmę transportową. Współpracujemy razem od 2015 roku – jesteśmy bardzo zadowoleni – firma nigdy nas nie zawiodła, a powierzone ładunki zawsze były dostarczone w wyznaczonym terminie.

Anna Zimnoch, Technodach

Firma (…) bardzo dobrze wywiązała się z trudnego logistycznie zadania w postaci transportu specjalistycznych urządzeń, w tym ciężkiego i wielkogabarytowego sprzętu laboratoryjnego wymagającego niezwykłej uwagi i ostrożności.

Józef Borowski, MEDGAL

Ekipa Firmy dała się poznać jako bardzo solidna, pracowita, wiarygodna, punktualna. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, z każdym zadaniem radzą sobie sprawnie, bez zbędnych dyskusji czy wyrażania opinii o sensowności wykonywanego zadania.

Renata Hapoń, Cosinus

W imieniu Związku Harcerstwa Polskiego Chorągwi Białostockiej składam podziękowania Panu Mateuszowi Brzozowskiemu i jego pracownikom z firmy Centrum Transportu Lądowego w Fastach za nieodpłatne przetransportowanie 14 szklanych gablot muzealnych do siedziby Komendy Chorągwi w Białymstoku.

hm. Hanna Horodeńska, ZHP Chorągwi Białostockiej

Przedmiot zamówienia został wykonany profesjonalnie i terminowo. Firma dostosowywała się do naszych potrzeb, mając na uwadze zarówno uzgodniony harmonogram, jak i reagując bez problemów na nieprzewidziane sytuacje (…). Firmę cechuje duża dbałość o powierzane jej mienie obsługiwanego podmiotu.

Cezary Sieradzki, PKS Nova S.A.

Polecamy firmę Centrum Transportu Lądowego Mateusz Brzozowski jako profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Zlecenie transportu zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonanej usługi.

Gustaw Czarnowski, Poczta Polska S.A.

Firma Centrum Transportu Lądowego wykonywała dla naszej firmy przeprowadzki naszych biur na terenie miasta Białystok oraz przeprowadek krajowych Białystok – Warszawa. Pracownicy CTL przy każdej realizacji wykazali się zaangażowaniem, terminowością oraz doświadczeniem.

CODE QUEST sp. z o.o.

Firma (…) wywiązała się ze zleconej w ramach umów usługi polegającej na kompleksowej przeprowadzce (…). Usługa obejmowała transport całego wyposażenia, w tym ciężkiego i wielkogabarytowego specjalistycznego sprzętu medycznego wymagającego uwagi i ostrożności.

dr n. med. Cezary Ireneusz Nowosielski, SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego

© 2013-2017 CTL-Przeprowadzki.
Realizacja: MobileTry.