Najczęściej zadawane pytania

Jedne z bardzo częstych pytań, jakie dostajemy to:

Jaki samochód jest nam potrzebny?

Samochód ma bardzo duże znaczenie przy przeprowadzkach oddalonych od siebie min. o kilkadziesiąt kilometrów, wtedy potrzebujemy dokładny spis rzeczy, które mamy do zabrania lub oględziny przeprowadzki na miejscu, jesteśmy w stanie wtedy oszacować wielkość potrzebnego auta – jeżeli chodzi o przeprowadzki na terenie miasta, wielkość samochodu nie ma tak wielkiego znaczenia, zawsze możemy wykonać dwa kursy, nie wpływa to na cenę końcową.

Ile pracowników jest potrzebnych?

Do standardowych usług wystarcza zespół roboczy dwuosobowy, jednak musimy pamiętać, jeżeli mamy ciężkie, duże lub gabarytowe meble czy też pianina lub sejfy, trzeba nas o tym poinformować, abyśmy mogli się do tego przygotować, np. oddelegować zespół roboczy czteroosobowy.

Gdzie możemy zaopatrzyć się w kartony?

Zakup kartonów przeprowadzkowych mogą Państwo dokonać w naszej siedzibie firmy, dodatkowo wynająć pojemniki czy dokupić folie stretch, folie bąbelkowe, taśmy klejące.

Ile czasu zajmie przeprowadzka?

To jedno z najcięższych pytań, na które ciężko jest sprecyzować, np. przeprowadzkę kawalerki możemy wykonać w dwie godziny, przeprowadzkę mieszkania dwupokojowego w 3-4 godziny, jednak zdarzają się przypadki, że mamy zły podjazd pod klatkę, wąskie korytarze czy „problematyczne” meble i przy tych czynnikach przeprowadzka kawalerki może trwać 4 godziny.

06.03.2018

© 2013-2023 CTL-Przeprowadzki.
Realizacja: MobileTry.