Kilka porad przeprowadzkowych

Poznaj kilka naszych porad przeprowadzkowych:

  1. Zacznij od zaopatrzenia się w kartony (dostaniesz je w każdym sklepie spożywczym lub możesz kupić je u nas bądź wynająć nasze pojemniki).
  2. Zrób segregację, co jest potrzebne i czego używasz, a co tylko zagraca dom (po przeprowadzce te rzeczy możemy wywieźć do utylizacji).
  3. Przedmioty wartościowe, ważne dokumenty oraz te, które są delikatne, włóż w oddzielne kartony, odpowiednio je podpisz oraz powiadom tragarzy, aby na nie szczególnie uważali.
  4. Aby usprawnić naszą pracę oraz zmniejszyć koszt przeprowadzki, wyjmij półki z szafek, zabezpiecz drzwi, aby się nie otwierały w tracie załadunku i rozładunku.
  5. Jeżeli dojazd pod klatkę jest mocno zapchany, postaraj się zarezerwować miejsce dla naszego meblowozu – odległość parkingu od klatki również wpływa na cenę.
  6. W trakcie rozładunku warto wiedzieć, gdzie będziemy ustawiać poszczególne meble, aby nie okazało się, że zakończymy przeprowadzkę, a meble jednak trzeba ustawiać na drugiej ścianie.
  7. Powiadom nas o utrudnieniach – szafy, które trzeba rozkręcać, wąskie schody czy drzwi, abyśmy odpowiednio się przygotowali i dobrali najlepszy skład pracowników do przeprowadzki.
  8. Pamiętaj, aby klucze od nowego mieszkania mieć w bagażu podręcznym – może zdarzyć się sytuacja, że będą w kartonie, który jest na samym początku naszego samochodu.

Pozdrawiam serdecznie,
CTL – Przeprowadzki Białystok

06.06.2017

© 2013-2023 CTL-Przeprowadzki.
Realizacja: MobileTry.